WSPÓŁPRACA

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem współpracy z nami prosimy o przesyłanie ofert na maila:

 

WSPÓŁPRACUJEMY/WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

 

Zabawa polegająca na ucieczce z zamkniętego pokoju, wymaga od uczestników logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Na wydostanie się mają z reguły 60 minut. Oferują aż 6 przygód tematycznych w dwóch lokalizacjach w Warszawie.

Polecamy!

 

Jest to sklep internetowy oraz stacjonarny, gdzie możecie zakupić vouchery do wielu ciekawych miejsc w Polsce – między innymi do Horror House i Horror House II!

 

Pomagaliśmy przy promocji dwóch premierowych gier – Resident Evil VII oraz HUSK. Można było je wygrać w trakcie trwania konkursów na naszych fanpage. Nasze vouchery trafiły do presskitów dla dziennikarzy.

 

Jest to idealne miejsce dla Wszystkich przyjezdnych, którzy chcą poznać nowych ludzi oraz zasmakować nocnego życia w Warszawie.

 

Księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży ebooków i audiobooków. Dzięki naszej współpracy grupa szczęśliwców miała okazję przeżyć straszną przygodę w Horror House II wraz z GRAHAMEM MASTERTONEM!

 

Współpracowaliśmy również z 10. Festiwalem Filmowym “Pięć Smaków”, BEST Gamers Tournament, Parada Studentów, Dom Literatury, Visitor

Zadzwoń
Prowadź